
Вібронога Toolmore MTR80-200 (Loncin G200, 10 кН, 40-65 мм, 88 кг) Вібротрамбувалка Віброплита будівельна TLT
42 462 ₴
40 411 ₴
- Готово до відправки
- Код: t90112690-tlt
- +380 (50) 423-62-20
В основі віброноги Toolmore MTR80-200 лежить чотиритактний двигун Loncin G200 з потужністю 6,5 к. с., його запуск здійснюється вручну, що не буде особливоїпруги для оператора. Максимальні оберти досягають 3600 за хвилину. Паливний бак захищений від корозійного впливу, що дуже важливо за підвищеної вологості повітря.
Верхнє розташування клапанів дало можливість забезпечити економію, тому можна говорити про задовільну автономність. Ємність змонтована на раму-ручку. Виготовлена вона з міцної сталі, щоб витримувати коливання, але водночас залишається дуже зручною для оператора.
Металевий корпус редуктора прекрасно оберігає внутрішні складники. Швидке розсіювання тепла запобігає досягненню критичної температури. Також він є герметичним, що сприяє безперервному змащуванню частин, що труться. Розмір робочої поверхні 330x290 мм. Інструмент водночас зберігає високу маневровість. Такий підхід робить його актуальним для застосування всередині відкритих приміщень.
Переваги
- якісне складання
- двигун від світового виробника
- високі оберти
- добра амплітуда коливань
- висока маневреність
- простота запуску
- зручна ручка
- міцна підошва
Характеристики
| Двигун | Loncin G200 |
| Потужність | 6.5 л.с. |
| Сила удару | 10 кН |
| Розмір підошви | 330х290 мм |
| Макс. частота колебаний | 3600 кол./хв |
| Величина ходу | 40-65 мм |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л. |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Модель двигуна | Loncin G200 |
| Тип запуску | Ручний |
| Вага | 88 кг |
Комплектація
- вибронога Toolmore MTR 80-200 Loncin G200 HONKER
- паспорт
- паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONKER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина робочої поверхні | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 10 кН |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Ємність паливного бака | 0.8 л |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Марка двигуна | Loncin G200 |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тип двигуна | Бензиновий |
- Ціна: 40 411 ₴
