Дриль ударний Зеніт ЗДП-1000 профі
Ударная дрель Зенит ЗДП-1000 Профи ― это абсолютно новый бытовой инструмент предназначенный для сверления дерева, метала, бетона и т.д. Инструмент относится к профессиональной серии и имеет высокое качество сборки. Для самых трудных участко в инструменте присутствует ударный механизм, имеющий 38300 уд/мин. Дрель оборудована регулировкой частоты вращения, которая составляет 2700 об/мин. В качестве движущей силы в ударной дрели Зенит ЗДП-1000 Профи установлен современный мотор мощностью 1000 Вт. Для предотвращения застревания сверла, дрель имеет функцию реверсного хода.
Особенности:
- Металевий корпус редуктора,
- Висока твердість шестернею,
- Самоцентруючий трикулачні патрон 13 мм,
- Обмежувач глибини свердління,
- Електронний регулятор частоти обертання,
- Реверс,
- Фіксатор кнопки пуск,
- Ударний механізм,
- Поворотна додаткова рукоятка

Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії
|
Характеристики Дриль ударний Зеніт ЗДП-1000 профі:
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Номінальна напруга: 220 В
- Номінальна частота: 50 Гц
- Розмір патрона: 13 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 0-2700 об/хв
- Вага нетто/брутто: 2,5/2,8 кг

Комплектація Дриль ударний Зеніт ЗДП-1000 профі:
- Інструкція
- Дриль
- Обмежувач глибини свердління
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 38300 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
- Ціна: 1 900 ₴









