Шуруповерт мережевий ЗШ-550 МС є надійною та зручною у роботі моделлю, завдяки ергономічному дизайну, порівняно невеликим розмірам і застосуванню якісних деталей та вузлів. Шуруповерт ЗШ-550 МС має систему регулювання швидкості обертання шпинделя, вбудовану в кнопку включення, швидкозажимний патрон, перемикач реверсу, торсіонну муфту з можливістю установки необхідного крутного моменту. Модель характеризується зручністю у використанні завдяки ергономічному дизайну і малим розмірам шуруповерта.
Особливості:
- Один швидкісний планетарний редуктор з металевими шестернями
- Електронний регулятор частоти обертання
- Регулятор-обмежувач максимальної швидкості обертання патрона при повністю натиснутій пусковий клавіші
- Функція "реверс"
- Фіксатор кнопки пуск
- Багатоступінчате регулювання моменту затяжки
- Картонна упаковка
Комплектація:
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка картонна.
Характеристики:
Живлення Мережа
Тип Шуруповерти
Ключові особливості Реверс
Тип патрона Швидкозажимний
Швидкість обертання 0-750 об/хв
Напруга 220 В
Діаметр патрона 0.8 - 10 мм
Регулювання крутного моменту Є
Додаткові характеристики Номінальна потужність: 550 Вт
Номінальний струм: 2.5 А
Електродвигун: однофазний колекторний з подвійною ізоляцією
Вага 1.2 кг
Країна-виробник товару Китай
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
- Ціна: 725 ₴


