Дриль ударний Зеніт ЗД-1170, потужна, зручна ергономічна дриль для дому і дачі, призначена для свердління отворів в деревині, металі та бетоні. Оптимальний варіант ціна - якість від виробника ТМ «Зеніт». Збільшена гарантія від виробника до 3-х років, за умови реєстрації інструменту
Особливості:
- Самоцентруючийся трикулачні патрон 13 мм;
- Висока твердість шестірнею;
- Обмежувач глибини свердління;
- Електронний регулятор частоти обертання;
- Перемикач напрямку обертання (реверс);
- Фіксатор кнопки пуск;
- Ударний механізм;
- Поворотна додаткова рукоятка.
Комплектація:
- Дриль ударний зеніт ЗД-1170 ;
- Додаткова рукоятка ;
- Обмежувач глибини свердління ;
- Інструкція/гарантійний талон ;
- Картонна упаковка .
Характеристики:
Тип інструмента Дриль ручна
Споживана потужність 1170 Вт
Номінальна напруга 220 В
Номінальна частота 50 Гц
Максимальне число оборотів 0 - 3000 об/хв
Регулювання оборотів Є
Діаметр патрона 1.5 - 13 мм
Тип патрона Під ключ
Ударний механізм Є
Реверс Є
Діаметр свердління в деревині 25 мм
Діаметр свердління в металі 13 мм
Діаметр свердління в бетоні 16 мм
Вага 1.60 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1170 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
- Ціна: 47 030 ₴



