Дриль Зеніт ЗДП-1200 Профі - це практичний інструмент, призначений для ефективної роботи з типовими кріпленнями, а також завдяки ударному механізму може свердлити точні і акуратні отвори в бетоні, цеглі, камені та інших будівельних матеріалах. Дана модель широко застосовується як у професійній діяльності, так і в побуті.
Потужний двигун дрилі Зеніт ЗДП-1200 Профі з системою охолодження забезпечує тривалу роботу при максимальних навантаженнях без втрати продуктивності. Зручна для хвату рукоятка має великий гачок для комфортної роботи в рукавичках, а так само прогумовану не ковзаючу накладку, яка дозволяє надійно утримувати інструмент в будь-якому робочому положенні.
Особливості:
- Самоцентруючийся трикулачні патрон 13 мм;
- Обмежувач глибини свердління;
- Електронний регулятор частоти обертання;
- Перемикач напрямку обертання (реверс);
- Фіксатор кнопки пуск;
- Ударний механізм;
- Поворотна додаткова рукоятка.
Комплектація:
- - Дриль Зеніт ЗДП-1200 Профі;
- - Обмежувач глибини свердління;
- - Інструкція з експлуатації;
- - Гарантійний талон;
- - Упаковка картонна.
Характеристики:
Виробник Зеніт
Тип ударний дриль
Напруга 220 В
Частота струму 50 Гц
Потужність 1200 Вт
Швидкість обертання 0-2750 об/хв
Тип патрона ключовий
Діаметр патрона 13 мм
Макс. діаметр свердління в деревині 25 мм
Вага 2,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 1 730 ₴



