ЗШ-550 М є надійною та зручною у роботі моделлю завдяки ергономічному дизайну, невеликим габаритним розмірам і застосуванню якісних деталей та вузлів. Модель має систему регулювання швидкості обертання шпинделя, вбудовану в кнопку включення, швидкозажимний патрон, перемикач реверсу, торсіонну муфту для вибору і встановлення необхідного крутного моменту затягування.
Особливості:
- Один швидкісний планетарний редуктор з металевими шестернями,
- Електронний регулятор частоти обертання,
- Функція "реверс",
- Фіксатор кнопки пуск,
- Багатоступінчате регулювання моменту затягування,
- Картонна упаковка.
Комплектация:
- Инструкция по эксплуатации;
- Гарантийный талон;
- Упаковка картонная.
- Номинальная мощность, Вт:500
- Номинальное напряжение, В:220±10%
- Номинальная частота, Гц:50
- Максимальный крутящий момент, Нм: :17
- Класс изделия::II
- Частота вращения шпинделя, об/мин::0-750
- Размер патрона, мм::0,8-10
- Вес нетто/брутто, кг::1,2/1,4
Наши преимущества
|
Опытный персонал всегда поможет Вам |
Доставка по всей Украине |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 17 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴











