Вертикально-фрезерна машина Зеніт ЗФР-8/1600 — практична модель з невеликою вагою, зручна для ручної обробки дерева, має міцну і надійну конструкцію з добре продуманими деталями, виконану в ергономічній формі, за рахунок чого полегшується процес роботи з інструментом та підвищується комфорт користувача.
Особливості:
Електронне регулювання швидкість;
Цангові патрони 6 мм і 8 мм;
Алюмінієва опорна платформа;
Фіксація шпинделя для легкої заміни фрез;
Паралельний упор;
Точне регулювання глибини фрезерування з калібрувальної шкалою.
Комплектація:
- Патрубок для пылесосоа;
- 2 гвинта, 2 гайки;
- Штурхав дерев'яний з фрезами 12шт.;
- Ключ шестигранний;
- Ключ для цанги;
- Гвинт з баранчиком;
- Упор з штангами;
- Щітки;
- Доп фрези 2шт.
- Номінальна потужність, Вт:1600
- Номінальна частота, Гц:50
- Номінальна напруга, В:220+_10%
- Швидкість обертання шпинделя, об/хв:11500-34000
- Розмір цангового патрону, мм:6 і 8
- Вага нетто/брутто, кг:3,8/4,2
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 34000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 290 ₴









