ОСОБЛИВОСТІ дрилі Зеніт ЗД-1000:
- Ключовий патрон;
- Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву;
- Додаткова поворотна рукоятка;
- Обмежувач максимальних обертів;
- Електронне регулювання обертів;
- Ударний режим;
- Функція "реверс";
- Фіксатор кнопки включення.
КОМПЛЕКТАЦІЯ дрилі Зеніт ЗД-1000:
- - Ударна дриль Зеніт ЗД-1000;
- - Обмежувач глибини свердління;
- - Додаткова рукоятка;
- - Інструкція з експлуатації;
- - Гарантійний талон;
- - Картонна упаковка.
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 45000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴









