Дриль ударний Толсен Т-500 призначений для свердління отворів у конструкційних і будівельних матеріалах у побутових умовах.
Особливості моделі:
- Швидкозатискний трикулачковий патрон.
- Передня ручка.
- Глибокомір.
- Регулювання швидкості обертання шпинделя.
- Функція реверсного режиму.
Характеристики
- Дрилі (Тип)Ударні дрилі
- Максимальна потужність500 Вт
- Номінальна частота обертання шпинделя0-2900 об./хв
- Частота ударів0-46400 уд./хв
- Розмір патрона13 мм
- Вага нетто/брутто1.2/1.6 кг
- Клас виробуII
- ЕлектродвигунОднофазний колекторний із подвійною ізоляцією
- Номінальна частота струму50 Гц
- Номінальна напруга220 В
- Максимальний струм2.3 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 46400 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴

