| Ударний дриль TID-13/1200 2S обладнана двошвидкісним редуктором, що розширює сферу її застосування. Інструмент призначений для свердління циліндричних отворів малого чи великого діаметра за допомогою свердел в двох режимах: ударно-обертальному та обертальному.
Конструкція складається з пластикового корпусу з вмонтованим електричним колекторним двигуном, двошвидкісним редуктором з ударним механізмом храпового типу. Змінні робочі інструменти з циліндричними хвостовиками закріплюються в металевий швидкозажимний патрон. Також корпус ударної двошвидкісний дрилі містить органи управління режимами інструмента і шнур живлення від мережі змінного однофазного струму. Для встановлення передньої рукоятки, оснащеної обмежувачем глибини свердління, передбачена опорна поверхня.
З метою підвищення ресурсу в механізмі використані підшипники японської фірми NSK. Особливості
Характеристики:
Комплектація
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 42000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дриль Tekhmann | Дриль |
| Дриль мережевий Tekhmann | Дриль мережевий |
| Дриль ударний Tekhmann | Дриль ударний |
| Тип | дриль ударний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 040 ₴





