Дриль ударний Tekhmann TID-13/1270 використовується для свердління отворів в цеглі, деревині, металі максимальним діаметром до 25 мм, оснащена металевим корпусом редуктора, ударним механізмом, регулюванням обертів обертання, індикатор підключення до мережі. Двигун потужністю 1270 Вт, забезпечить надійну і тривалу роботу інструменту в побутових умовах використання, тривалістю роботи за 15 хв.
Особливості :
- Ергономічний дизайн ;
- Самоцентруючийся трикулачні патрон від 1.5 до 13 мм ;
- Металевий корпус редуктора ;
- Висока надійність механізмів ;
- Індикатор підключення до мережі ;
- Регулювання оборотів обертання ;
- Функція реверс .
| Тип інструменту | Дриль ручна |
| Споживана потужність | 1270 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Максимальне число оборотів | 0 - 3000 об/хв |
| Регулювання обертів | Є |
| Діаметр патрона | 1.5 - 13 мм |
| Тип патрона | Під ключ |
| Ударний механізм | Є |
| Реверс | Є |
| Діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Вага | 2.2 кг |
Комплектація :
- Дриль ударний Tekhmann TID-13/1270 ;
- Додаткова рукоятка ;
- Обмежувач глибини свердління ;
- Інструкція / гарантійний талон ;
- Картонна упаковка .
Гарантія : 36 місяців.
Країна виробник : Китай.
Батьківщина бренду : Німеччина.



