Мережевий шуруповерт Tekhmann TED-650 : — це відмінний мережевий шуруповерт потужністю 650 Вт, який володіє високим крутним моментом, хорошим ергономічним дизайном і відмінною якістю виготовлення.
Особливості:
- Довжина мережевого шнура 4 м;
- Двошвидкісний редуктор з металевими шестернями;
- Полуметаллический патрон 10 мм;
- Багатоступінчате регулювання моменту затяжки;
- Функція "реверс";
- Регулювання швидкості обертання;
- Сервісні кришки для швидкої заміни вугільних щіток.
Комплектація:
- Шуруповерт Tekhmann TED-650;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Картонна Упаковка
Характеристики:
| Найменування параметра | Значення |
| Максимальний крутний момент, Нм | 38 |
| Номінальна потужність, Вт | 650 |
| Номінальний струм, А | 2.5 |
| Номінальна частота струму, Гц | 50 |
| Електродвигун |
Однофазний колекторний з подвійною ізоляцією |
| Клас виробу | II |
| Швидкість обертання, об/хв | 0-400/0-1400 |
| Розмір патрона, мм | 0,8-10 |
| Вага нетто/брутто, кг | 1,3/1,6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 29 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тример |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴



