Бензиновый генератор Tekhmann TGG-65 ES предназначен для использования в бытовых, общеобразовательных, медицинских и сельхоз учреждениях как альтернативный источник энергии при отсуствии линий электропередач либо местах с временным отключением электроэнергии. Данная модель оснащена двигателем мощностью 15 л.с. способным выдавать максимальную мощность 6500 ВА и электростартером с системой зажигания T.C.I. Материал обмоток генератора выполнен из меди, что непосредственно говорит о высоком качестве и хорошей производительности в процессе работы. Тривалість роботи бензогенератора на одній заправці до 8 годин.
Особливості:
Електричний стартер;
4-тактний одноциліндровий надійний двигун з повітряним охолодженням;
Світлодіодний дисплей (напруга, частота, час роботи);
Електростарт;
Мідна обмотка;
Автоматичне відключення при зниженому рівні масла;
Функція захисту від перевантаження двигуна.
Характеристики:
| Найменування параметра | Значення |
| Об'єм двигуна, см3 | 420 |
| Тип двигуна |
Одноциліндровий 4-тактний бензиновий двигун із повітряним охолодженням OHV |
| Максимальна потужність двигуна, л. с. | 15,0 |
| Максимальна потужність, ВА | 6500 |
| Номінальна потужність, ВА | 6000 |
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Кількість фаз | Кількість фаз |
| Параметри ланцюга постійного струму, В | 12 (8,3 А) |
| Тип генератора | Синхронний, щітковий |
| Cos φ (косинус «фі») | 1,0 |
| Матеріал обмоток генератора | мідь |
| Ступінь захисту генератора | IP 23 |
| Клас ізоляції | F |
| Обсяг паливного бака, л | 25 |
| Об'єм масляного картера, л | 1,1 |
| Витрата палива (мінімум), л/кВт·год | 0,32 |
| Тривалість роботи на одній заправці, год | близько 8 |
| Тип палива | бензин А92, А95 |
| Система запалювання | T. C. I. |
| Зазор між електродами свічки запалювання, мм | 0,7 – 0,8 |
| Тип стартера |
Електричний стартер, мідна обмотка |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Габаритні розміри, Д×Ш×В | 695x525x545 |
| Вага нетто/брутто, кг | 85/88 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 545 мм |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Споживання палива | 0.32 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 30 000 ₴







