Особливості:
- Інверторний перетворювач напруги;
- Електричний стартер;
- Електростарт;
- Мідна обмотка;
- 4-тактний одноциліндровий надійний двигун з повітряним охолодженням;
- Автоматичне відключення при зниженому рівні масла;
- Функція захисту від перевантаження двигуна.
Комплектація:
- Керівництво по експлуатації (Технічний паспорт);
- Гарантійний талон;
- Додаток №1 (Список сервісних центрів);
- Свічковий ключ;
- Набір гвинтів, гайок і шайб;
- Пакувальна коробка.
Характеристики:
| Найменування параметра | Значення |
| Об'єм двигуна, см3 | 212 |
| Тип двигуна |
Одноциліндровий 4-тактний бензиновий двигун із повітряним охолодженням OHV |
| Максимальна потужність двигуна, л. с. | 7,1 |
| Максимальна потужність, ВА | 3800 |
| Номінальна потужність, ВА | 3500 |
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Кількість фаз | одна |
| Параметри ланцюга постійного струму, В | 12 (8,3 А) |
| Тип генератора | Синхронний, щітковий |
| Cos φ (косинус «фі») | 1,0 |
| Матеріал обмоток генератора | мідь |
| Ступінь захисту генератора | IP 23 |
| Клас ізоляції | F |
| Обсяг паливного бака, л | 15 |
| Об'єм масляного картера, л | 0,6 |
| Витрата палива (мінімум), л/кВт·год | 0,39 |
| Тривалість роботи на одній заправці, год | близько 10 |
| Тип палива | бензин А92, А95 |
| Система запалювання | T. C. I. |
| Зазор між електродами свічки запалювання, мм | 0,7 – 0,8 |
| Тип стартера | 72 |
| Габаритні розміри, Д×Ш×В | 580×570×450 |
| Вага нетто/брутто, кг | 46/48 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Двигун | |
| Марка двигуна | TGG-i38 ES |
| Потужність двигуна | 7.1 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





