
Точило Procraft TLT PAE-200/1350 (350 Вт, 200 мм) для дому та дачі
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: p013506-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Procraft PAE200/1350 — точильний верстат для заточування різних інструментів. Верстат обладнаний двома дисками, що обертаються на високих обертах.
Характеристики й особливості інструментаТочильний верстат обладнаний потужним двигуном 350 Вт, який забезпечує швидкість обертання 2950 обертів за хвилину. Шліфувальні диски мають діаметр 20 см. Для грубого заточування використовується диск із великими зернами. Точне шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска.
За бажанням на інструмент можна встановити відкидний захист із пластику, який неабияк підвищує безпеку під час роботи: екрани запобігають потраплянню іскор і стружки на оператора.
Верстат має такі особливості:
- Гумові присоски на підошві.
- Низький рівень вібрації та шуму.
- Висока потужність асинхронного двигуна.
- Міцні захисні кожухи.
- Диски з різною зернистістю.
- Висока якість збирання.
Верстат характеризується невеликими розмірами та вагою, але має велику потужність, порівнюючи з аналогічними моделями. Він легко розміститься в будь-якому зручному місці: на столі, у гаражі або майстерні.
Характеристики
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потужність | 350 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 2800 об./хв |
| Вага | 10,5 кг |
| Розмір круга: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 200: 16/16/32 мм |
| Клас захисту | I |
| Рівень звукового тиску | LpA = 67 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м/с2 | 2.5 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Розмір шпинделя | M12 |
Комплектація
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Підручники | 2 шт |
| Посібник з експлуатації | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 2 430 ₴


