
Електричний лобзик Einhell TLT TC-JS 80/1 Kit (550 Вт, 20 мм, Кейс) Електролобзик для дому та дачі
2 238 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4321157-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Електричний лобзик Einhell TC-JS 80/1 Kit — це ідеальний інструмент, призначений для криволінійного та прямолінійного розпилювання, короткого пропилювання та розпилювання матеріалів, як-от дерево, залізо, кольоровий метал і пластмаса під час використання відповідного ножового полотна. Лобзик Einhell TC-JS 80/1 Kit дає змогу виконати найрізноманітніші завдання як удома, так і в цехі, гаражі або на дачі. Двигун потужністю 550 Вт дає змогу впевнено працювати з різними породами деревини, пластиком і металом. Чотири режими роботи маятника надають можливість виконати точне та швидке різання. Водночас максимальна товщина різального матеріалу для деревини становить 80 мм; для пластику 20 мм; для металу 10 мм. М'які накладки Softgrip на ручці забезпечують зручність роботи. Підошва регулюється на 45° для виконання кутових розрізів. Адаптер для під'єднання пилососа дає змогу зберігати робоче місце чистим. Пиляльні полотна замінюються без використання додаткового інструменту. До комплекту постачання входять 3 пиляльні полотна для дерева. Відведення стружки забезпечує чистоту робочої зони. Лобзик постачається в практичному пластиковому кейсі.
Особливості лобзика Einhell TC-JS 80/1 Kit:
- Електронне регулювання частоти ходу з переднабору частоти для адаптації до матеріалу
- вбудований адаптер для під'єднання пилососа
- відведення пилу для чистої робочої зони
- підошва, що повертається вліво та вправо на кут до 45°
- 4-ступеневий маятниковий хід для точних і швидких різань.
- заміна пиляльного полотна без застосування інструментів
- м'яке покриття ручки Softgrip
- Видалення пилу для чистої робочої зони
- великі поверхні з м'якою накладкою для комфортної роботи
- Легке використання завдяки компактній конструкції та малій вазі
- Т-подібне кріплення для використання звичайних пилцевих полотен
– вкл. 3 пили (Т-подібне кріплення) для дерева
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника: |
Jig Saw TC-JS 80/1 Kit |
|
Артикул |
4321157 |
|
Потужність |
550 Вт |
|
Оберти х. х. |
1000 - 3000 об./хв |
|
Хід штока: |
20 мм |
|
Глибина різу макс. (дерево/залізо/пластик): |
80 мм / 10 мм / 20 мм |
|
Похилий різ: |
+/- 45° |
|
Вага нетто: |
1.86 кг |
|
Вага: |
3.23 кг |
|
Розміри в пакованні: |
35 × 34.2 × 10.4 см |
Комплектація
- Лобзик
- Кейс
- Документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.23 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 238 ₴






