
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пила шабельна Einhell TLT TE-AP 18/22 Li Solo + зарядний пристрій і акумулятор 18V 2,5 Аh»
Бездротова шабельна пила лінійки Power X-Change system Einhell TE-AP 18/22 Li — Solo серії Expert plus — найменша пила у своєму класі та універсальний інструмент для широкого спектра пильних робіт, чи то на будівельному майданчику, у майстерні або в саду. Шабельна пила Einhell TE-AP 18/22 Li-Solo обладнана унікальним Triathlon motor, що забезпечує чудову потужність, швидкість і ефективність. Акумуляторна шабельна пила TE-AP 18/22 Li — Solo — найменша пилка у своєму класі. Зміна пиляльного полотна без використання додаткового інструменту. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.
Особливості шабельної пили Einhell TE-AP 18/22 Li Solo:
- лінійка інструменту Power X-Change system
- універсальність використання: будівельний майданчик — майстерня — сад
- Найлегша та найменша шабельна пила у своєму класі
- унікальний Triathlon motor (потужний, швидкий, ефективний)
- Легка та проста у використанні
- заміна пиляльного полотна без застосування інструменту
- Регулювання підошви без застосування інструменту
— ергономічний, тонкий дизайн із м'якою ручкою.
— у комплекті 1 шт. пильне полотно для дерева.
- постачається з Power X-Change акумулятором 18V 2,5 Ah і зарядним пристроєм
Характеристики
|
Артикул |
4326300, 4512097 |
|
Акумулятор: |
1 шт. Li-ion 18 В, 2,5 А·год |
|
Оберти х. х. |
0 - 2600 об./хв |
|
Хід штока: |
22 мм |
|
Глибина різу макс. (дерево/залізо/пластик): |
100 мм/6 мм |
|
Товщина полотна |
0,5 - 1,4 мм |
|
Вага нетто: |
1.2 кг |
|
Вага: |
2 кг |
|
Розміри в пакованні: |
8 × 16 × 41 см |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Висота пропилу | 100 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2600 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 836 ₴







