Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір лобзик Einhell TLT TC-JS 18 Li — Solo + зарядний пристрій і акумулятор 18V 2,5 Ah»
Лобзик лінійки Power X-Change System Einhell TC-JS 18 Li-Solo призначений для криволінійного та прямолінійного розпилювання, короткого пропилювання та розпилювання матеріалів, як-от дерево, залізо, кольоровий метал і пластмаса за умови використання відповідного пиляльного полотна. Лобзик Einhell TC-JS 18 Li-Solo дає змогу виконати найрізноманітніші завдання як на роботі, так і вдома або дачі. Наявність регульованої підошви із захисним пластиковим покриттям, режиму здування стружки й ергономічний дизайн роблять роботу з лобзиком Einhell TC-JS 18 Li — Solo легкою і зручною. Заміна пиляльних полотен проводиться без застосування будь-яких інструментів. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.
Особливості лобзика Einhell TC-JS 18 Li — Solo:
- лінійка інструменту Power X-Change system
- м'яке покриття ручки
- вбудований адаптер для під'єднання пилососа
- регульована підошва, що повертається вліво та вправо +/- 45°
- 4-ступеневий маятниковий хід 0/1/2/3
- заміна пиляльного полотна та зміна кута нахилу без застосування інструменту
- прозорий захист
- можливість перемикання режиму здування або всмоктування стружки
- Пластикове покриття на підошві для захисту заготівки від пошкоджень
- постачається з Power X-Change акумулятором 18V 2,5 Ah і зарядним пристроєм
Характеристики
|
Акумулятор: |
1 шт. Li-ion 18 В, 2,5 А·год |
|
Оберти х. х. |
2700 об./хв |
|
Хід штока: |
20 мм |
|
Глибина різу макс. (дерево/залізо/пластик): |
70 мм / 10 мм / 8 мм |
|
Похилий різ: |
+/- 45° |
|
Вага нетто: |
1.63 кг |
|
Вага: |
2 кг |
|
Розміри в пакованні: |
24×9×21,5 см |
|
Гарантія: |
36 місяців |
Стандартні комплектуючі лобзика Einhell TC-JS 18 Li — Solo:
- Якісне пиляльне полотно KWB для дерева
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 70 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 098 ₴









