
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір рубанок Einhell TLT TE-PL 18/82 Li — Solo + зарядний пристрій і акумулятор 18V 2,5 Ah»
Акумуляторний рубанок Einhell TE-PL 18/82 Li-Solo серії Expert має високу продуктивність, велику робочу глибину до 2 мм і глибину вибірки (фальца) до 8 мм, даючи змогу працювати швидко й ефективно. Рубанок Einhell TE-PL 18/82 Li-Solo має ергономічний дизайн із безліччю корисних функцій, як-от: наявність обмежувача глибини вибірки, паралельного упору, можливості вибору напрямку видалення вліво або вправо, наявність відділення для зберігання запасних ножів, виготовлених безпосередньо в корпусі інструмента. Автоматичний захист леза та зручні м'які ручки гарантують оптимальну безпеку під час роботи з рубанком Einhell TE-PL 18/82 Li — Solo. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.
Особливості рубанка Einhell TE-PL 18/82 Li — Solo:
— потужний рубанок для робіт із глибиною до 2 мм
- автоматичний захист леза
- регулятор робочої глибини
- TCT строгі ножі
- широкий заточений ніж для ідеальної роботи
- алюмінієва підошва
— підошва з 3 V-подібними канавками для легкого зняття фаски з країв.
- вмик. паралельний упор для прямого та точного результату стругання
- вмик. обмежувач глибини фальца для легкого виконання заглиблень
- м'яка ручка
- насадка для під'єднання пилососа для видалення стружки
- постачається з Power X-Change акумулятором 18V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.
Стандартні комплектуючі рубанка Einhell TE-PL 18/82 Li — Solo:
- обмежувач глибини вибірки (фальца)
- паралельний упор
- ключ
- картонна упаковка
Характеристики
|
Артикул |
4345400, 4512097 |
|
Акумулятор: |
1 шт. Li-ion 18 В, 2,5 А·год |
|
Оберти х. х. |
15000 об./хв |
|
Раб. палок. /глиб. вибірки: |
0-2 мм/0-8 мм |
|
Ширина стругання: |
82 мм |
|
Вага нетто: |
2.4 кг |
|
Вага: |
3 кг |
|
Розміри в пакованні: |
32.6 × 18.5 × 17.5 см |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
- Ціна: 6 060 ₴






