
Набір перфоратор Einhell TLT TE-HD 18/20 Li — Solo + зарядний пристрій і акумулятор 18V 4,0 Ah
8 952 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4514260, 4512042-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір перфоратор Einhell TLT TE-HD 18/20 Li — Solo + зарядний пристрій і акумулятор 18V 4,0 Ah»
Акумуляторний перфоратор лінійки Power X-Change system Einhell TE-HD 18/20 Li — Solo серії Expert має чотири функції — ударне свердління, свердління та довбання з фіксацією долота та без неї. Пневматичний ударний механізм працює з частотою до 4750 ударів за хвилину та потужністю 1,8 джоуля. Перфоратор свердлить отвори діаметром до 30 мм у дереві, 20 мм у бетоні та 13 мм у металі. Електронний курок перфоратора Einhell TE-HD 18/20 Li-Solo дає змогу регулювати оберти двигуна залежно від ступеня натискання, забезпечуючи плавний пуск на початку свердління (буріння). Наявність Led-підсвітки дає змогу працювати в мало освітлених місцях. Завдяки ергономічному дизайну, прогумованій м'якій ручці інструмент зручно лежить у руці та гасить вібрацію, даючи змогу працювати легко, не відчуваючи втоми. Перфоратор має додаткову ручку з ребрами для надійної фіксації та металевий обмежувач глибини свердління. Для захисту акумулятора перфоратор обладнаний антивібраційним акумулятором, що зменшує передавання вібрацій на акумулятор. Постачається в кейсі для транспортування і зберігання E-Box. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 4,0 Ah і зарядним пристроєм.
Особливості перфоратора Einhell TE-HD 18/20 Li — Solo:
- Лінійка інструменту Power X-Change system
- 4 режими роботи:
свердління
свердління з ударом
удар із жорсткою (без обертання) фіксацією долота
удар без фіксації (повернення) долота
- Пневматичний ударний механізм для легкого свердління в бетоні.
- Потужний мотор і металеві шестерні для високого крутного моменту
- Право/ліве обертання
- Універсальний SDS-Plus патрон із напівавтоматичною функцією
- Електронний курок дає змогу регулювати оберти двигуна
- Вбудована Led-підсвітка робочої зони
- Ергономічна ручка з м'якою ручкою
- Додаткова ручка надійно фіксується ребрами.
- Плавно регульований обмежувач глибини свердління з міцного металу.
- Антивібраційний тримач батареї для захисту батареї
- Постачається в кейсі для транспортування і зберігання E-Box
- Рекомендація з отримання оптимальних результатів: акумулятор ємністю 2,5 Аh і більше
- Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 4,0 Ah і зарядним пристроєм
Характеристики
|
Артикул |
4514260, 4512042 |
|
Акумулятор: |
1 шт. Li-ion 18 В, 4,0 А·год |
|
Оберти х. х. |
0-1300 об./хв |
|
Удари на хв/сила удару: |
0-4750 / 1,8 Дж |
|
Патрон: |
SDS-Plus |
|
Макс. діаметр свердління (дерево): |
30 мм |
|
Макс. діаметр свердління (бетон/цегла): |
20 мм |
|
Макс. діаметр свердління (метал): |
13 мм |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
88,5 дБ |
|
Рівень звукової потужності LWA: |
99,5 дБ |
|
Вага нетто: |
2.7 кг |
|
Вага: |
4.1 кг |
|
Розміри в пакованні: |
41.5 × 11.3 × 35.7 мм |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 1.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4750 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перфоратор акумуляторний Einhell | Перфоратор акумуляторний |
- Ціна: 8 952 ₴







