
Набір перфоратор Einhell TLT TE-HD 18/12 Li — Solo + зарядний пристрій і акумулятор 18V 4,0 Ah
6 798 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4513970, 4512042-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір перфоратор Einhell TLT TE-HD 18/12 Li — Solo + зарядний пристрій і акумулятор 18V 4,0 Ah»
Перфоратор лінійки Power X-Change System Einhell TE-HD 18/12 Li-Solo серії Expert plus призначений для загвинчування/вигвинчування відповідних кріпильних елементів, свердління з додатковою потужною функцією удару. Пневматичний ударний механізм для легкого свердління в бетоні. Наявність Led-підсвітки дає змогу працювати в мало освітлених місцях. Електронний курок перфоратора Einhell TE-HD 18/12 Li-Solo дає змогу регулювати оберти двигуна залежно від ступеня натискання. Завдяки ергономічному дизайну, прогумованій м'якій ручці інструмент зручно лежить у руці, даючи змогу працювати легко, не відчуваючи втоми. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 4.0 Ah і зарядним пристроєм.
Особливості перфоратора Einhell TE-HD 18/12 Li — Solo:
- лінійка інструменту Power X-Change system
- 3 режими роботи:
закручування
свердління
свердління з ударом у бетоні
- Пневматичний ударний механізм для легкого свердління в бетоні.
- Потужний мотор і металеві шестерні для високого крутного моменту
- універсальний SDS-Plus патрон з автоматичним блокуванням
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Вбудована Led-підсвітка робочої зони
- інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18V 4,0 Ah і зарядним пристроєм.
Характеристики
|
Акумулятор: |
1 шт. Li-ion 18 В, 4,0 А·год |
|
Оберти х. х. |
0-1300 об./хв |
|
Обертовий момент: |
14 Нм |
|
Удари на хв/сила удару: |
0-6000 / 1,3 Дж |
|
Макс. діаметр свердління (бетон/цегла): |
12 мм |
|
Вага нетто: |
1.49 кг |
|
Вага: |
1.69 кг |
|
Розміри в пакованні: |
29.4 × 8.1 × 21.3 см |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 1.3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6000 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 12 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перфоратор акумуляторний Einhell | Перфоратор акумуляторний |
- Ціна: 6 798 ₴






