
Набір степлер для скоб акумуляторний Einhell TLT FIXETTO 18/38 S + зарядний пристрій і акумулятор 18V 4,0 Ah
8 651 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4257785, 4512042-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір степлер для скоб акумуляторний Einhell TLT FIXETTO 18/38 S + зарядний пристрій і акумулятор 18V 4,0 Ah»
Акумуляторний степлер для скоб Einhell FIXETTO 18/38 S лінійки Power X-Change System серії Professional є ідеальним інструментом для гаража, майстерні та ремісничого приміщення, помічником під час ремонту. Степлер для скоб дає змогу швидко скріплювати предмети за допомогою скоб. Міцний і надійний редуктор акумуляторного степлера для скоб Einhell FIXETTO 18/38 S дає змогу здійснювати до 60 пострілів за хвилину, а також є можливість настроювання глибини проникнення. Перемикання між одним і послідовним пострілом. Степлер для скоб можна використовувати з скобами завдовжки 10-38 мм і завширшки 5,7 мм. Тонка головка степлера дає змогу працювати майже впритул до краю. Магазин має індикатор рівня заповнення й забезпечує постійний огляд рівня в будь-який час і вміщує до 100 цвяхів. Для безпечної роботи на головці степлера є спусковий механізм, світлодіодна підсвітка з обох боків, а великі м'які поверхні ручки забезпечують зручне та надійне утримання. Виріб постачається в комплекті з кліпсою на ремінь для безпечного зберігання, а також 500 скобами (38 мм). Інструмент постачається із зарядним пристроєм і акумулятором 4,0 Ah.
Особливості акумулятора Einhell FIXETTO 18/38 S:
— член сімейства Power X-Change, потрібна 1 батарея 18 В
- Технологія PressAir: без обслуговування, без додаткових витрат
- Міцний редуктор забезпечує до 60 ударів за хвилину
- перемикання між одним і послідовним запуском
- Регулювання глибини без інструментів для точної роботи
- міцна конструкція з ергономічною ручкою
- великий магазин з індикатором рівня наповнення до 100 скоб
- відкриття магазину одним натисканням кнопки
- захист від випадкового спрацьовування степлера
- два світлодіоди для освітлення робочої зони
— ергономічні поверхні з м'якою накладкою для гарного зчеплення та зручної роботи.
- немає подряпин на заготовці завдяки прогумованим сторонам
- Кліпса для кріплення на ремінь для додаткового комфорту
- Підходить для скоб завдовжки 10–38 мм і завширшки 5,7 мм.
- до комплекту постачання входить 500 скоб 38 мм
- Постачається із зарядним пристроєм та акумулятором 4,0 Ah
Характеристики
|
Артикул |
4257785, 4512042 |
|
Акумулятор: |
1 шт. Li-ion 18 В, 4,0 А·год |
|
Вистріли за хвилину: |
60 |
|
Довжина/ширина скоби: |
10 - 38 мм / 5,7 мм / товщина 1,25 мм |
|
Вага нетто: |
2.78 кг |
|
Вага: |
3.51 кг |
|
Розміри в пакованні: |
36 × 33.5 × 31.5 мм |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.51 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина скоби | 38 мм |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина скоби | 5.7 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Степлер Einhell | Степлер |
| Степлер акумуляторний Einhell | Степлер акумуляторний |
- Ціна: 8 651 ₴








