Універсальна шабельна пилка Einhell TC-AP 690 E забезпечує легку роботу з розпилювання найрізноманітніших матеріалів завдяки номінальній потужності 690 Вт та електронному регулюванню швидкості ходу для налаштування інструменту відповідно до конкретного матеріалу та сфери застосування, і є потужним помічником для робіт у саду, майстерні та . Пила шабельна Einhell TC-AP 690 E забезпечує глибину різання 115 мм у дереві та 10 мм у металі. Її компактний та ергономічний дизайн робить універсальну пилку легкою та зручною у використанні, а великі м'які накладки на рукоятці забезпечують комфортну та безпечну роботу. Для оптимального використання пиляльного полотна є регульована підошва, а заміна пиляльного полотна проводиться без застосування інструменту. У комплект поставки входить пилка по дереву.
Особливості:
- заміна пильного полотна без застосування інструменту
- Регулювання підошви без застосування інструменту
- Електронне регулювання частоти ходу з переднабором частоти
- Велика м'яка область рукоятки для комфортної та безпечної роботи
- ергономічний, тонкий дизайн для зручного використання
Характеристики:
- Потужність: 690 Вт
- Швидкість холостого ходу: 0 – 2800 хв-1
- Довжина ходу: 20 мм
- Глибина різання у деревині: 115 мм
- Глибина різання у сталі: 10 мм
- Довжина: 456 мм
- Ширина: 91 мм
- Висота: 203 мм
- Вага брутто: 3,15 кг
- Вага інструменту: 2,47 кг
Комплектація:
- 1 пиляльне полотно по дереву
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 690 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 472 ₴





