Нова кутова шліфмашина Einhell TC-AG 125 з діаметром диска 125 мм підходить для різання, шліфування, зачищення металу і каміння. Фіксатор шпинделя служить для швидкої зміни дисків. Переміщуваний захисний кожух болгарки Einhell TC-AG 125 може бути зафіксований у будь-якому зручному положенні.
Особливості болгарки Einhell TC-AG 125:
- Фіксація шпинделя (1)
- Металевий корпус редуктора (2)
- Додаткова рукоятка (3)
- Захисний кожух (4)
Стандартні комплектуючі болгарки Einhell TC-AG 125:
- Захисний кожух (3)
- Додаткова рукоятка (4)
- Ключ для фланцевої гайки
Технічні характеристики болгарки Einhell TC-AG 125:
| Підключення до мережі: | 230В ~ 50Гц |
| Споживана потужність: | 850 Вт |
| Частота на х. х. | 11000 об/хв |
| Діаметр диска: | ø125 мм |
| Вага нетто: | 2,1 кг |
| Вага брутто: | 2,3 кг |
| Розміри в упаковці: | 295x115x100 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болгарка енхель | Болгарка Einhell |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴


