Опис моделі Einhell TE-AP 1050 E (4326135)
Багатофункціональна шабельна пила Einhell TE-AP 1050 E призначена для садових та ремонтно-будівельних робіт, порізки дров. Універсальний інструмент продуктивно ріже деревину, кольорові і чорні метали, полімери, пластмасу.
Особливості та переваги моделі TE-AP 1050 E (4326135):
- електродвигун з значним ресурсом працює тихо, відрізняється економним споживанням електрики, сприяє продуктивності виконуваних завдань;
- безперервне охолодження комплектуючих, схильних до нагрівання;
- інтенсивність ходу регулюється електронною системою;
- пилильная головка поворотного типу дозволить налаштувати агрегат під конкретні операції;
- безинструментальная налагодження підошви;
- зняття і установка леза не потребують допоміжного обладнання;
- еластична вставка на корпусі для зручного хвату при виконанні складних завдань;
- довжина пилильной гарнітури дозволить обробляти великі заготовки;
- петлеподібні рукоять з прогумованими накладками забезпечить комфорт і знизить відчуття вібраційних коливань.
4 причини придбати Einhell TE-AP 1050 E (4326135):
- Довгий ресурс електропили реалізований міцними деталями і складанням за європейськими стандартами;
- Маневреним пристроєм зручно добиратися до місць з утрудненим доступом, працювати з высокорастущими гілками;
- Безпека пильщика при маніпулюванні в будь-якому положенні;
- Ергономіка пристрою орієнтована на невтомлива оперування.
Технічні характеристики Einhell TE-AP 1050 E (4326135)
- Потужність 1050 Вт
- Число ходів в хвилину 2700 хід/хв
- Довжина робочого ходу 29 мм
- Глибина пропилу в дереві 200 мм
- Глибина пропилу в сталі 20 мм
- Маятниковий хід +
- Підсвічування робочої зони -
- Плавний пуск +
- Блокування кнопки вмикання +
- Рівень звукового тиску 102 дБ
- Поставляється в упаковці картонна коробка
- Габарити 545х98х235 мм
- Вага 3.75 кг
- Гарантія 24 міс
- Країна походження Німеччина
Комплектація
- Шабельна пила;
- пиляльне полотно по дереву;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.75 кг |
| Висота пропилу | 200 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Розмір ходу полотна | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴

