Технічні характеристики Степлер електричний Einhell TC-EN 20 E:
-
Живлення мережі: 220-240 В | 50 Гц
-
Пострілів у хвилину: 20 уд/хв
-
Довжина скоби: 6 - 14 мм
-
Ширина скоби: 11,4 мм
-
Товщина скоби: 0,75 мм
-
Довжина цвяха: 14 мм
-
Товщина цвяха: 1,16 - 1,27 мм
-
Вага нетто: 1,05 кг
-
Вага брутто: 1,27 кг
-
Розмір в упаковці: 270 х 70 х 203 мм
Електричний степлер Einhell TC-EN 20 E
Гарантія – 24 місяці.
Особливості Степлер електричний Einhell TC-EN 20 E:
- Підходить для скоб типу 53 і цвяхів типу 47
- Електронне регулювання сили удару для оптимальних результатів роботи
- Безпечний ніс (захист від випадкового пострілу) - скоби і цвяхи звільняються, тільки коли степлер знаходиться в робочому положенні
- Ергономічна ручка для роботи без втоми
- Безпечне і зручне керування завдяки м'якій рукоятці
- Добре видимий індикатор рівня магазину
- В комплект постачання входить 1000 скоб (довжина 8 мм) і 500 цвяхів (довжина 14 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина цвяха | 14 мм |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Максимальна кількість ударів | 20 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴








