
Електролобзик Einhell TLT TC-JS 80/1 (0.55 кВт, 80 мм)
2 202 ₴
1 871 ₴
- В наявності
- Код: 4321145-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Новый Лобзик Einhell TC-JS 80/1 серии Classic предназначен для криволинейного и прямолинейного распила, короткого пропила и распиловки таких материалов как дерево, железо, цветной металл и пластмасса при условии использования соответствующего ножовочного полотна. Лобзик Einhell TC-JS 80/1 позволяет решить самые разнообразные задачи как дома, так и в цеху, гараже или на даче. Подошва может быть повернута, что позволяет разрезать разрезы под углом до 45 градусов. Наличие электронного контроля скорости с преднабором частоты вращения, эргономический дизайн и мягкая ручка Softgrip делают работу с лобзиком Einhell TC-JS 80/1 легкой и удобной. Лобзик позволяет резать толщину до 80 мм для дерева, 20 мм для пластика и до 10 мм для стали. Отвод стружки обеспечивает чистоту рабочей зоны. Пильный диск можно быстро и легко менять без использования каких-либо инструментов.
Особенности:
- Электронное регулирование частоты хода с преднабором частоты
- Встроенный адаптер для подключения пылесоса
- Подошва, поворачиваемая влево и вправо на угол до 45°
- 4-ступінчастий маятниковий хід 0/1/2/3
- Заміна пиляльного полотна без застосування інструментів
- М'яке покриття ручки Softgrip
- Видалення пилу для чистого робочої зони
Характеристики:
Виробник Einhell
Номінальна споживана потужність, Вт 550
Кількість ходів, об/хв 800 — 3000
Висота ходу полотна 18
Глибина різання в сталі, мм 10
Глибина різання в деревині, мм 80
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 213 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
- Ціна: 1 871 ₴

