Угловая шлифмашина Einhell TE-AG 125/750
Благодаря своему высокому качеству новая угловая шлифмашина Einhell TE-AG 125/750 работает тихо и с низким уровнем вибрации, что в свою очередь, повышает эксплуатационную безопасность. Эргономично мягкие формы ручки угловой шлифмашины Einhell TE-AG 125/750 и дополнительная регулируемая рукоятка обеспечивают хорошую фиксацию в руках и дополнительный комфорт. Высокая безопасность также обеспечивается надежным защитным кожухом. Ключ для фланцевой гайки находится в специальном отсеке в дополнительной рукоятке. Кутова шліфмашина Einhell TE-AG 125/750 також практична і після виконання робіт, а затискач забезпечує компактне і надійне зберігання.
Особливості:
- Металевий корпус редуктора (5)
- Захисний кожух
- Швидка зміна захисного кожуха (4)
- Корпус зі спеціальними м'якими вставками
- Додаткова 3-х позиційна ручка з м'яким покриттям (3)
- Ключ для фланцевої гайки в додатковій рукоятці (2)
- Фіксація шпинделя (1)
- Затискач
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії
|
Характеристики Кутова шліфмашина Einhell TE-AG 125/750
Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц
Споживана потужність: 750 Вт
Частота на х. х. 11000 об/хв
Діаметр диска: 125 мм
Вага нетто: 2,2 кг
Вага брутто: 2,6 кг
Розміри в упаковці: 335 x 120 x 145 мм
Комплектація:
Захисний кожух
Додаткова рукоятка з м'яким покриттям(3)
Ключ для фланцевої гайки (2)
В комплект не входить ріжучий диск


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна, Не подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болгарка енхель | Болгарка Einhell |
- Ціна: 1 992 ₴









