Пила шабельна Einhell TC-AP650E
TC-AP-650 E — це компактна електро пила від Einhell, призначена для обрізки гілок, різання пластику та металу. Ножівка забезпечить високу продуктивність і можливість повноцінної роботи у важкодоступних місцях.
Особливості :
- Заміна пиляльного полотна без застосування інструменту
- Регулювання підошви без застосування інструменту
- Електронне регулювання частоти ходу преднабором частоти
- Ергономічний тонкий дизайн з м'якою ручкою
- Частота обертання: 500 — 3000 об/хв
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії
|
Характеристики Пила шабельна Einhell TC-AP650E
Тип Ножівки
Вид Ручна
Споживана потужність 0.65 кВт
Напруга 230 В
Частота 50 Гц
Частота холостого ходу 3000 об/хв
Додаткові характеристики Глибина пропилу (дерево): 150 мм
Глибина пропилу (метал): 10 мм
Товщина полотна: 0.5 - 1.4 мм
Вага 2.8 кг
Комплектація пила Дискова
Пилка по дереву
Країна-виробник товару Китай
Гарантія 24 місяці


Grace 3-24 – Розстрочка на 3 міс.
(0 (нуль) % протягом перших
3 місяців користування кредитом,
після 3 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
Grace 4-24 – Рассрочка від 4 міс. до 24 міс
(0 (нуль) % протягом перших 4 місяці користування кредитом,
після 4 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
(обов'язкова умова оформлення послуги страхування від 0,69% щомісяця)
3% в місяць – 3% щомісяця - стандартний кредит
Умови для всіх кредитних продуктів:
Початковий Внесок – від 0%
Розмір річної відсоткової ставки - 0,01%
Одноразова комісія - 0
Сума кредиту 1000 -25 000грн.
Термін кредиту від 12-24 місяців
Вік від 21-65 років
Плата за дострокове погашення відсутня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Немає |
- Ціна: 2 994 ₴









