Дриль Einhell TC-ED450
Дриль Einhell TC-ED450 стане незамінним помічником в арсеналі будь-якого поважаючого себе господаря. Модель зібрана із якісних компонентів, поміщених в ударостійкому пластиковому корпусі. Продумана ергономіка сприяє зручності експлуатації. Серед функцій можна відзначити класичну фіксацію клавіші виключення для тривалих робіт і функцію реверсу. Швидко замінити оснащення дозволить швидкозажимний патрон. А за регулювання частоти обертання відповідає вбудована електроніка, дозволяє настроювати обороти зусиллям натиску на курок.
Особливості :
- Швидка заміна оснастки;
- Фіксація клавіші включення;
- Функція реверсу;
- Електронне регулювання частоти обертання;
- Ударостійкий ізольований пластик;
- Продумана ергономіка.
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії
|
Характеристики Дриль Einhell TC-ED450
Тип: безударний
, Потужність: 450 Вт
Діапазон затиску свердла: 10 мм
Діаметр свердління в металі: 10 мм
Діаметр свердління в деревині: 18 мм
Патрон: швидкозатискной
Клас інструменту: побутовий
Обертів холостого ходу 4000 об/хв
Джерело живлення: мережа
Напруга: 220 В,
Вага: 1.3 кг


Grace 3-24 – Розстрочка на 3 міс.
(0 (нуль) % протягом перших
3 місяців користування кредитом,
після 3 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
Grace 4-24 – Рассрочка від 4 міс. до 24 міс
(0 (нуль) % протягом перших 4 місяці користування кредитом,
після 4 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
(обов'язкова умова оформлення послуги страхування від 0,69% щомісяця)
3% в місяць – 3% щомісяця - стандартний кредит
Умови для всіх кредитних продуктів:
Початковий Внесок – від 0%
Розмір річної відсоткової ставки - 0,01%
Одноразова комісія - 0
Сума кредиту 1000 -25 000грн.
Термін кредиту від 12-24 місяців
Вік від 21-65 років
Плата за дострокове погашення відсутня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Немає |
- Ціна: 683 ₴









