
Фрезер ламельний Einhell TLT TC-BJ 900 (0.86 кВт) столярний ручний електричний по дереву
3 630 ₴
- В наявності
- Код: 4350620-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Фрезер Einhell TC-BJ 900
Фрезер Einhell TC-BJ 900 — мережевий потужний і надійний ламельний фрезерувальний апарат для роботи з деревом, фанером, ДСП. Ця модель фрезера Einhell TC-BJ 900 дає змогу виконувати виїмку вузьких пазів, створювати нескладні візерунки, орнаменти та написи. Фрезеральна машина Einhell TC-BJ 900 обладнана вбудованим 3-ступеневим регулюванням глибини пропилювання
Комплект постачання:
- Фрезер Einhell TC-BJ 900
- Ключ
- Пилозбірник
- Пластикова валіза для транспортування.
Технічні характеристики:
Споживана потужність, Вт 860
Число обертів на холостому ходу, об/хв 11000
Максимальний Ø фрезера, мм Ø100 х Ø22 х 3,8
Глибина фрезерування, мм 14
Кут різання під нахилом, o 90
Вага, кг 3
Особливості та переваги Einhell TC-BJ 900:
Продуктивність і витривалість — потужний і надійний електродвигун.
Точність фрезерування - 3-ступеневе регулювання глибини фрезерування, плавне регулювання кута та висоти встановлення.
Замена оснастки - фрези змінюються за фіксованого шпинделя.
Ергономіка — зручні ручки з м'яким гумовим протиковзним покриттям.
Міцність і стійкість — конструкція з алюмінію, велика опорна підошва.
Пилоудалення - у цій моделі фрезера Einhell TC-BJ 900 є вбудований адаптер для під'єднання пилозбірника, що входить до базової комплектації, або промислового пилососа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Вага | 3.25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Да |
- Ціна: 3 630 ₴

