Дриль Einhell TC-ID 720 E
Нова ручна ударний дриль Einhell TC-ID 720 E з електронним регулюванням частоти обертання, служить для виконання операцій свердління, свердління, загвинчування і викручування в таких матеріалах як: дерево, метал, камінь, бетон. Тиха робота, електронний контроль швидкості і ергономічний дизайн забезпечують нестомлюючи роботу. Додаткова рукоятка дрилі Einhell TC-ID 720 E з ребрами для надійної фіксації забезпечує додаткову безпеку під час роботи.
Особливості дрилі Einhell TC-ID 720 E:
- Швидкозатискний патрон з блокуванням
- Перемикання свердління/ударне свердління
- М'яка ручка
- Фіксація кнопки пуску в робочому режимі при тривалому свердлінні
- Електронне регулювання частоти обертання з преднабором частоти обертання
- Праве/ліве обертання
Наші переваги
|
Досвідчений персонал завжди допоможе Вам |
Доставка по всій Україні |
Гарантоване якість |
Сервіс по всій території України |
Офіційний диллер компанії |
Характеристики Дриль Einhell TC-ID 720 E
- Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц
- Споживана потужність: 720 Вт
- Частота обертання на холостому ходу: 0 - 2700 об/хв
- Число ударів у хвилину: 43200
- Діаметр свердління (дерево/бетон/сталь): 30 / 13 / 10 мм
- Вага нетто: 2,2 кг
- Вага брутто: 2,4 кг
- Розміри в упаковці: 325 x 80 x 240 мм


Grace 3-24 – Розстрочка на 3 міс.
(0 (нуль) % протягом перших
3 місяців користування кредитом,
після 3 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
Grace 4-24 – Рассрочка від 4 міс. до 24 міс
(0 (нуль) % протягом перших 4 місяці користування кредитом,
після 4 місяців 3(три) % щомісяця від початкової суми кредиту
(обов'язкова умова оформлення послуги страхування від 0,69% щомісяця)
3% в місяць – 3% щомісяця - стандартний кредит
Умови для всіх кредитних продуктів:
Початковий Внесок – від 0%
Розмір річної відсоткової ставки - 0,01%
Одноразова комісія - 0
Сума кредиту 1000 -25 000грн.
Термін кредиту від 12-24 місяців
Вік від 21-65 років
Плата за дострокове погашення відсутня
На все обладнання надається гарантія строком на 1 рік. Весь електроінструмент сертифіковані в Україні. Сервісні центри знаходяться у всіх регіонах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 43200 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Немає |
- Ціна: 1 080 ₴









