-4%

Адаптер універсальний для конектора 1/2" із внутрішньою різьбою 1/2" та 3/4" Intertool TLT GE-1110
25 ₴
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: GE-1110-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Призначення
ААдаптер на конектор 1/2" універсальний, підходить для легкого підключення шлангів, також може використовуватися для забору води насосами, мийками та ін. Дозволяє приєднувати до системи інструменти для поливу з зовнішньою різьбою 1/2" або 3/4".

Надійна конструкція
Пристрій спрощує монтаж садових систем для зрошення. Виготовлений адаптер з високоякісного та міцного пластику для довготривалої служби. Ущільнювальне гумове кільце забезпечує повну герметичність з'єднання.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ДОКУМЕНТАЦИЯ INTERTOOL GE-1110
| Размеры | 1/2" |
|---|---|
| Резьба внутренняя | 1/2"; 3/4" |
| Вес | 0,028 кг |
| Объем | 0,000432 куб.м |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.028 кг |
| Объем | 0.000432 |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 1/2"; 3/4" |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴

