-5%

Адаптер універсальний для конектора 1/2" із внутрішньою різьбою 3/4" та 1" Intertool TLT GE-1011
20 ₴
19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: GE-1011-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Призначення
Адаптер на конектор 1/2" універсальний, підходить для легкого підключення шлангів, також може використовуватися для забору води насосами, мийками та ін. Дозволяє приєднувати до системи інструменти для поливу з зовнішньою різьбою 3/4" або 1".

Надійна конструкція
Пристрій спрощує монтаж садових систем для зрошення. Виготовлений адаптер з високоякісного та міцного пластику для довготривалої служби. Ущільнювальне гумове кільце забезпечує повну герметичність з'єднання.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ДОКУМЕНТАЦИЯ INTERTOOL GE-1011
| Размеры | 1/2" |
|---|---|
| Резьба внутренняя | 3/4"; 1" |
| Вес | 0,026 кг |
| Объем | 0,000410 куб.м |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.026 кг |
| Объем | 0.000410 |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 3/4"; 1" |
Информация для заказа
- Цена: 19 ₴
