-5%

Адаптер для конектора 3/4" Intertool TLT GE-1006
20 ₴
19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Готово к отправке
- Код: GE-1006-tlt
+380 (67) 471-04-40
- +380 (50) 423-62-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Призначення
З'єднувач для конектора 3/4" GE-1006 призначений для нарощування шланга, для з'єднання шлангів або для переходу зі шлангів. З використанням конектора робить відключення насадок і шлангів легким і зручним.

Надійна конструкція
Виготовлений з міцного пластику, не схильний до впливу УФ-випромінювання, стійкий до механічних пошкоджень. Ущільнювальні гумові манжети забезпечують повну герметичність з'єднання.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ДОКУМЕНТАЦИЯ INTERTOOL GE-1006
| Размеры | 3/4" |
|---|---|
| Вес | 0,030 кг |
| Объем | 0,000274 куб.м |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.03 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 0.000274 |
| Розміри | 3/4" |
Информация для заказа
- Цена: 19 ₴
