
Диск відрізний сегментний алмазний, 230мм, 16-18% Intertool TLT CT-1005
249 ₴
237 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT-1005-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Алмазні диски для кутової шліфувальної машини (болгарки) INTERTOOL CT-1005 діаметром 230 мм призначені для різання твердих видів бетону, каменю і цегли. Ріжуча поверхня сегментних дисків розбита на «секції» — вони не тільки сточують бетон алмазами, але і врізаються в нього торцями. Пил відводиться через «зазор» між сегментами. При цьому, тип різання можна використовувати як сухий, так і мокрий, в залежності від матеріалу. Крім того, відрізний круг сегментний CT-1005 можна застосовувати для помірного різання граніту — насиченість алмазною крихтою складає 16–18%.
Особливості
Для різання твердих типів бетону, каменю, цегли і помірного різання граніту;
Насиченість алмазною крихтою: 16–18%;
Мокре чи сухе різання;
Диски алмазні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.608 кг |
| Висота крайки | 7 мм |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22 мм |
| Объем | 0.000591 |
| Применение | для цегли, каменю і бетону |
| Ширина крайки | 2.4 мм |
- Цена: 237 ₴


