
Набір Перфоратор Einhell TLT HEROCCO 36/28 + 2 зарядні пристрої та 2 акумулятори 18V 4,0 Ah
16 122 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4513950, 4512042 2шт-tlt
- +380 (50) 423-62-20
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір Перфоратор Einhell TLT HEROCCO 36/28 + 2 зарядні пристрої та 2 акумулятори 18V 4,0 Ah»
Перфоратор лінійки Power X-Change system Einhell HEROCCO 36/28 серії Expert plus призначений для загвинчування/викручування відповідних кріпильних елементів, свердління з додатковою потужною ударною функцією. Перфоратор обладнаний безщітковим двигуном, ударним пневматичним механізмом для легкого свердління в бетоні. Наявність Led-підсвітки дає змогу працювати в мало освітлених місцях. Електронний курок перфоратора Einhell HEROCCO 36/28 дає змогу регулювати оберти двигуна залежно від ступеня натискання. Завдяки ергономічному дизайну, антивібраційній прогумованій м'якій ручці інструмент зручно лежить у руці, даючи змогу працювати легко, не відчуваючи втоми. Додаткова ручка перфоратора Einhell HEROCCO 36/28 з ребрами для надійної фіксації унеможливлює небажане прокручування, а наявність запобіжної муфти, яка негайно реагує на будь-які раптові заклинювання свердла (долота), забезпечують додаткова безпека під час роботи. Інструмент постачається з двома Power X-Change зарядними пристроями та двома акумуляторами 18V 4,0 Ah.
Особливості перфоратора Einhell HEROCCO 36/28:
- лінійка інструменту Power X-Change system
- Безщітковий двигун — більше потужності та тривалої експлуатації
- 4 режими роботи:
свердління
свердління з ударом
удар із жорсткою (без обертання) фіксацією долота
удар без фіксації (повернення) долота
- Пневматичний ударний механізм для легкого свердління в бетоні.
- Потужний мотор і металеві шестерні для високого крутного моменту
- Універсальний SDS-Plus патрон з автоматичним блокуванням
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Вбудована Led-підсвітка робочої зони
— робота з низьким рівнем вібрації завдяки ручці з гасінням вібрації.
- ергономічна ручка та додаткова ручка з м'якою накладкою
- металевий обмежувач глибини свердління
- постачається в кейсі для транспортування і зберігання E-Box
- постачається з двома Power X-Change зарядними пристроями та двома акумуляторами 18V 4,0 Ah
Характеристики
|
Артикул |
4513950, 4512042 — 2 шт. |
|
Акумулятор: |
2 шт. Li-ion 18 В, 4,0 А·год |
|
Оберти х. х. |
0-1100 об./хв |
|
Обертовий момент: |
29 Нм |
|
Удари на хв/сила удару: |
0-5300 / 3,2 Дж |
|
Макс. діаметр свердління (бетон/цегла): |
28 мм |
|
Вага нетто: |
3.35 кг |
|
Вага: |
8.7 кг |
|
Розміри в пакованні: |
54 × 41 × 14 см |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 2.23 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Да |
| Перфоратор акумуляторний Einhell | Перфоратор акумуляторний |
- Ціна: 16 122 ₴








